Kde vrahova trestná sadzba vrcholí, tam sa tá zlodejova ešte len začína (?!)

Autor: Andy Morávek | 2.8.2019 o 11:00 | (upravené 2.8.2019 o 11:19) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  158x

Rozhodol som sa opísať zvláštnu situáciu. V podstate také moje maličké porovnanie trestných sadzieb na Slovensku. Porovnanie toho ako (asi nie práve vtipne, ale určite zábavne) trestá v niektorých prípadoch slovenský zákon.

Rozhodol som sa opísať zvláštnu situáciu. V podstate také moje maličké porovnanie trestných sadzieb na Slovensku. Porovnanie toho ako (asi nie práve vtipne, ale určite zábavne) trestá v niektorých prípadoch slovenský zákon. Pre účely tohto blogu (i keď vlastne skôr "tohto sveta") povedzme, že ide o príbeh môjho dobrého priateľa. Pretože nie je dôležité, koho presne sa priamo a osobne dotklo to, o čom nasledujúci text je. Dôležité je jedine to, že ide o reálny príbeh. 

O skutočné pocity naozajstného živého človeka.

O pocity človeka, ktorý spáchal menší finančný (čiže nič násilné) prečin (čiže nie zločin). A ktorému doviedli ako "spolubývajúceho" do cely vo vyšetrovacej väzbe skutočného VRAHA. Ide teda o 

porovnanie trestných sadzieb priamo zo života.

Nejde o žiadne slniečkárske hypotézy či úvahy. Ale keďže už som tento blog publikoval na inom mieste, nechcem ho tu (kvôli SEO atď.) opakovať. Nájdeš ho na linke bit.ly/TrestneSadzby (otvorí sa v novom okne prehliadača).
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?