Tak menia sa tí muži po svadbe alebo nie?! Ako je to?

Autor: Andy Morávek | 24.4.2017 o 17:16 | (upravené 1.2.2018 o 21:02) Karma článku: 5,93 | Prečítané:  350x

Hovorí sa, že ženy si prajú, aby sme sa my, chlapi po svadbe alebo po vstupe do vážneho vzťahu zmenili. A že my, muži si naopak prajeme, aby naše ženy zostali rovnaké. Žiaľ, prianie ani jednej ani druhej skupiny nebýva naplnené.

Ako status pre facebook je to postreh možno zábavný, lenže pri komentároch v diskusii, ktorá sa rozvinula pod iným mojim statusom nedávno som si práve v tejto súvislosti uvedomil malú vzťahovú záhadu. Ženy skutočne majú

tendenciu hásať, že „tí blbí chlapi“ sa nie a nie zmeniť

v zmysle ich predstáv – uznávam, že spravidla rozumných a relatívne správnych. Aspoň z takého nejakého spoločenského hľadiska.

Ja osobne akceptujem toto tvrdenie a súhlasím s ním v tom zmysle, že ak si si predstavovala, že človek, ktorý práve s tebou podvádzal svoju bývalú partnerku, bude tebe v manželstve už do smrti verný – je mi ľúto, si naivná a nasadila si si okuliare ešte ružovejšie, než nosí sir Elton John. To je skutočne nezmyslom podobným ako predstava, že len na podklade tvojho denno-denného dohovárania (nech aj z tvojho pohľadu akokoľvek milého, pre chlapa je to takmer vždy psycho, pri ktorom vypína vnímanie v tom lepšom a v duchu ťa škrtí v tom horšom prípade) bude tvoj manžel od zajtra hádzať svoje špinavé ponožky do koša s bielizňou na pranie. Napriek tomu, že dodnes sa povaľovali všade po byte.

Že sám od seba umyje riad po nedeľnom obede napriek tomu, že doteraz existoval preňho po nedeľnom obede iba „leh na gauči hore k*****m“. Že už nikdy vám pred vchodovými dverami nebude niekoľko dní ležať vrece s odpadom, ktoré mal pán domu vyniesť napriek tomu, že ešte dnes ráno ani netušil, že to smetie neodnášajú spred vašich dverí smetiari osobne.

Nie, nemeníme sa. Určite nie týmto spôsobom

či v tomto duchu a celkom určite nie po vstupe do manželstva. Zostávame rovnako nevernými, lajdáckymi, pohodlnými a vyhýbajúcimi sa všetkým domácim prácam, akými sme boli počas tých piatich rokov, čo sme spolu žili v prenajatom byte v Petržalke. A rovnako budeme do konca života odvrávať a papuľovať vám, ako ste nás počas rokov chodenia s vami videli a počuli

odvrávať a papuľovať našim vlastným matkám.

Nemyslím si, že som vyššie uvedenými faktami nejakú zrelú ženu aspoň s minimom skúseností s mužmi nejako zvlášť šokoval. Sú to všetko predsa

fakty notoricky známe, omieľané v ženských časopisoch

s neochvejnou trpezlivosťou každým štvrťrokom.

Ak ťa môj blog zaujal, jeho pokračovanie si môžeš prečítať priamo na mojej vlastnej stránke na tomto mieste - otvorí sa ti v novom okne prehliadača.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Výzvy realitného trhu

Slovensko sedí na časovanej bombe. Následky pocítime všetci

Demografický problém nikto nerieši.

Dobré ráno

Dobré ráno: Najvyšší súd vyčíta, že oslobodeniu Kočnera chýbala logika

Vražda Jána a Martiny ide späť na súd.


Už ste čítali?